درباره ما

رستوران شایلی با هدف ایجاد محیطی متفاوت و ارائه خدمات استاندارد احداث گردیده است. این رستوران مجهز به ۲ سالن با گنجایش ۲۰۰ نفر می باشد. همچنین در هر سالن یک میز VIP با ظرفیت پذیرایی از ۱۰ نفر وجود دارد.

این رستوران مجهز به کافی شاپ است که از ویژگی های منحصر بفرد آن بوده و آمادگی دارد تا با سرو انواع دسر و نوشیدنی های سرد و گرم لحظات دلنشینی را برای شما عزیزان فراهم نماید.

از دیگر مزایای این مجموعه می توان به رستوران بام شایلی اشاره نمود که با گنجایش ۵۰ نفر و ایجاد فضای سبز عمودی که برای اولین بار در کرمانشاه طراحی و اجراء گردیده است، مفتخر خواهد بود که در شب های تابستان میزبان شما عزیزان باشد.

رستوران شایلی افتخار دارد که با طبخ انواع غذاهای ایرانی، دریایی و فرنگی، که با استفاده از بهترین و مرغوبترین مواد اولیه تهیه می گردد، تنوعی از غذاهای سالم و بهداشتی را در معرض انتخاب مهمانان گرامی قرار دهد.

همچنین این مجموعه در تمامی مراحل تهیه و پخت، از همکاری و مشاوره یکی از بهترین سرآشپزهای بین المللی ایران بهره مند می باشد.

در این رستوران نظارت دقیق بر تمامی مراحل نهیه و تبدیل مواد غذایی توسط متخصصین کنترل کیفیت و صنایع غذایی به طور مستمر انجام خواهد شد.

از مزایای دیگر این رستوران می توان به این موضوع اشاره کرد که تمامی پرسنل این مجموعه، آموزش های لازم را جهت ارائه بهترین خدمات به صورت کاملاً تخصصی و حرفه ای فراگرفته و ارائه ی بهترین خدمات را وظیفه ی حرفه ای خود می دانند.

این رستوران در مدت زمان کوتاه ولی پر ثمر حضور خودف موفق به کسب گواهینامه هایی از مراجع معتبر دنیا گردیده است، که از آن جمله می توان به گواهینامه ی سیستم مدیریت کیفیت از رضایتمندی مشتری ( تکریم ارباب رجوع)، سیستم مدیریت کیفیت پایه و عمومی، سیستم مدیریت کیفیت سلامت غذا و سیستم مدیریت کیفیت غذای سالم و تجارت برتر ( نشان غذای حلال اسلام) اشاره کرد.